26 грудня 2016 року відбулось нагородження учасників екологічного конкурсу у рамках «Тижнів збереження довкілля та раціонального використання води» по проекту транскордонного співробітництва «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії», код MIS-ETC 1535

Грудень 27, 2016

26 грудня 2016 року відбулося нагородження переможців конкурсу у Сесійній залі (каб. 207) Ратуші за участю Чернівецького міського голови Каспрука Олексія Павловича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Середюка Володимира Богдановича, представників Міського управління освіти, Буковинського центру реконструкції і розвитку та команди проекту.

У конкурсі було залучено близько 1500 учнів та студентів м. Чернівці, 40 кращих робіт було відібрано для нагородження. Журі конкурсу виступали вчителі та методисти Міського управління освіти Чернівецької міської ради, а також експерти проекту.

У номінації «малюнок» в категорії 5-6 класи було обрано 6 кращих робіт, автори якого отримали винагороду за 1-ше місце, 2-ге місце (два учасника) та 3-тє місце (3 учасника). У категорії 7-8 класи 1-ше місце отримав один учасник, за 2-ге місце було нагороджено двох дітей, за 3-тє – четверо. Також у даній номінації було визначено гран-прі за найкращий малюнок серед учнів 7-8 класів.

У номінації «есе» у кожній категорії було нагороджено одного учасника за 1 місце, двох – за 2-ге, трьох учасників – за 3-тє місце. Серед 10 класів було визначено гран-прі за найкраще есе серед учнів 9-11 класів.

У номінації «міні-проект» було нагороджено четверо студентів: за 1-ше, 2-ге місця та два за 3-тє місце відповідно.

Загалом було нагороджено більше 40 учасників, які отримали цінні призи у вигляді планшетів, букрідерів, павербанків, цікавих книжок, флешок, комп’ютерних мишок, тощо.

Також журі конкурсу нагородило окремих учасників заохочувальними призами за креативні ідеї та цікавий підхід до роботи.

У рамках нагородження відбулася також коротка презентація цілей проекту і досягнутих результатів.

У нагороджені взяли участь:

– Каспрук Олексій Павлович, Чернівецький міський голова;

– Середюк Володимир Богданович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

– представники Міського управління освіти Чернівецької міської ради;

– Кирпушко Ярослав Васильович, виконавчий директор Буковинського центру реконструкції і розвитку;

– учні шкіл, ліцеїв та гімназій міста Чернівці, що перемогли в номінаціях «малюнок» та «есе»;

– студенти ВНЗ міста Чернівці, що перемогли в номінації «мініпроект на екологічну тематику»;

– представники місцевих мас медіа.

Автор:

RECENT POSTS
Recent Comments
    Реклама

    Интернет реклама УБС