Доступ до інформації про Екологічно Чисті Продукти в транскордонному регіоні

Доступ до інформації про Екологічно Чисті Продукти в транскордонному регіоні

Листопад 18, 2016

logo-proа) Історія підготовки Проекту.

Заявник та партнери під час офіційної зустрічі в Чернівецькій області виявили, що існує проблема про доступ до інформайфї про Екологічно Чисті Продукти в транскордонному регіоні. Жителі хочуть знати більше про продукти, але не існує системи спостереження. Люди живуть і не знають, що можуть мати повну інформацію про те, що вони купують і про зміст одного або іншого продукту. Заявник та партнери мають офіси для реалізації проекту і кваліфікований персонал для проведення тренінгів та загальне управління проектом.

б) Опишіть основні цілі проекту.

Головною метою проекту є захист прав споживачів Екологічно Чистих Продуктів в транскордонному регіоні.

Конкретні цілі:

 1. Збільшення знань для споживачів екологічно чистої продукції в транскордонному регіоні. 45 голів і представників асоціацій споживачів та екологічних установ візьмуть участь у тренінгах і семінарах, щоб зрозуміти і знайти вихід для вирішення проблеми.
 2. Тренінгове залучення 24 журналістів для того, щоб мати можливість представити інформацію в засобах масової інформації.
 3. Створення інформаційного багатомовного порталу та веб-сайту для користувачів з рівними можливостями з України, Румунії, Республіці Молдова.
 4. Зміцнення комунікаційної мережі між споживачами в цільовому регіоні.
 5. Підвищення обізнаності і вільний доступ до інформації для місцевих жителів.

в) Описати основні цільові групи та вигодонабувачи проекту.

Опис проекту передбачає участь усіх партнерів, цільових груп, кінцевих вигодонабувачів у реалізації проекту в транскордонному регіоні. Проект буде здійснювати співпрацю між 3 партнерами та заявника : Буковинський центр розвитку і реконструкції ( Україна , Чернівецька область) – виконуватиме роль координатора проекту , надаватиме послуги з менеджменту. Наукові основи та інноваційна культура-“румунський винахідницький інститут- IRIIS ” (Румунія, Яси) та Науково академія навколишнього середовища (Республіка Молдова, Кишинів) – допоможе організувати і здійснювати проектну діяльність у своїх країнах. Чернівецька міська рада – проведе семінар для місцевих жителів. Споживачі екологічно чистих продуктів отримають важливий досвід. Негативне ставлення до запропонованої діяльності інших можливих зацікавлених сторін не очікується.

г) Представте коротку інформацію про тип заходів, передбачених і вказати відповідні заходи і результати, включаючи опис взаємозв’язків/відносин між напрямками діяльності.

Захід 1. Початок та презентація проекту в Чернівецькій області з участю партнерів та журналістів.

Захід 2. Проведення трьох інформаційних тренінгів про Екологічно Чисті Продукти.

Захід 3. Створення інформаційного багатомовного порталу та вебсайту

Захід 4. Проведення семінару

Захід 5. Оцінка виконання заходів. Проведення заключної конференції.

д) Очікуванні результати проекту

 • Підвищена обізнаність споживачів Екологічно Чистих Продуктів та журналістів в транскордонному регіоні
 • Створено інформаційний багатомовний портал та вебсайт для користувачів з рівними можливостями в Україні, Румунії та Республіці Молдові
 • Підвищена обізнаність та вільний доступ до інформації місцевих жителів
 • Зміцнена комунікаційна мережа між споживачами в цільовій території

photocamera-007  sam_1335_1  slm

Автор:

RECENT POSTS
Recent Comments
  Реклама

  Интернет реклама УБС