Буковинський центр реконструкції і розвитку

Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону 1HARD/4.1/10

У лютому 2021 року стартувала реалізація проєкту «Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону» (код проєкту 1HARD/4.1/10), який був розроблений Буковинським центром реконструкції та розвитку та фінансується в рамках Спільної операційної програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Румунія – Україна 2014 – 2020».

Тривалість реалізації проєкту складає 24 місяці (13 лютого 2021 – 12 лютого 2023).

Головним бенефіціаром проєкту є КНП «Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради». Партнером проєкту виступає Сучавський госпіталь ургентної допомоги «Sf. IOAN CEL NOU».

Сума бюджету проєкту дорівнює 1 321 412 євро, з яких Європейським Союзом фінансується 1 189 252 євро, що складає 90% загальної вартості проекту.

Основною метою проєкту є підвищення доступності та якості невідкладної медичної допомоги, що  надається дітям Чернівецької області та Сучавського повіту.

Конкретними цілями проєкту є:

  1. Покращення інфраструктури та обладнання Міської дитячої клінічної лікарні у Чернівцях та Сучавського ургентного госпіталю у Сучаві, Румунія для підвищення рівня доступності якісної невідкладної медичної допомоги для дітей транскордонного регіону.
  2. Підвищення професійних навичок медичного персоналу Міської дитячої клінічної лікарні у Чернівцях та Сучавського ургентного госпіталю у Сучаві, Румунія у сфері невідкладної допомоги дітям, суміжних сферах медицини.

3. Впровадження транскордонної телемедицини між партнерами проєкту та впровадження локальної телемедицини в Міській дитячій клінічній лікарні як засобу покращення якості медичних послуг.