Покращення транспортної інфраструктури прикордонних територій Чернівці – Сучава (Шепіт-Ізворареле Сучевей)

Покращення транспортної інфраструктури прикордонних територій Чернівці – Сучава (Шепіт-Ізворареле Сучевей)

4 Вересня, 2021

Сьогодні, 4-го вересня 2021 розпочалась реалізація  проєкту «Покращення транспортної інфраструктури прикордонних територій Чернівці – Сучава (Шепіт-Ізворареле Сучевей)» (код проєкту 1HARD/3.1/27), який був розроблений Буковинським центром реконструкції та розвитку і фінансується в рамках Спільної операційної програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Румунія – Україна 2014 – 2020».

Розробка проєкту розпочалась ще 2017 році  і він став одним найбільших інфраструктурних проєктів, що буде реалізовуватись в рамках Програми.

Тривалість реалізації проєкту складає 24 місяці ( 04 вересня 2021 – 03 вересня 2023).

Головним бенефіціаром проєкту є Чернівецька обласна рада. Бенефіціарами  проєкту виступили  Сучавська повітова рада, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, Буковинський центр реконструкції  і розвитку.

Сума бюджету проєкту дорівнює 2,195,895.50євро, з яких Європейським Союзом фінансується 1 975 866. 77 євро, що складає 89.98% загальної вартості проекту.

Основною метою проєкту є сприяти регіональному розвитку та співпраці на румунсько-українському кордоні шляхом розширення транзитних можливостей.

 Конкретними цілями проєкту є:

  • Покращити та підтримати транскордонне співробітництво між Румунією та Україною у сфері транзитних можливостей, транспортної інфраструктури та туризму шляхом проведення будівельних робіт на дорозі до пункту пропуску «Шепіт-Ізвоареле Сучевей».
  • Розробка спільної транскордонної основи для екологічно чистих перевезень шляхом проведення міжнародної конференції та формування Спільної стратегії екологічно сталого розвитку транспорту в транскордонному регіоні.
Автор:

RECENT POSTS
Recent Comments
    Реклама

    Интернет реклама УБС