Буковинський центр реконструкції і розвитку

Відкриття скарбів спадщини м. Чернівці

Метою проекту є розповсюдження в західній Україні методики квестів як привабливого способу регіональної освіти і туристичної промоції місцевої культурної і природньої спадщини, а також реклама культурної спадщини м. Чернівці серед українців і поляків через надання їм цікавої пропозиції „відкриття скарбів” в форматі квестів.

  • Лідер проекту: Фундація Мапа Пасії
  • Партнер: Буковинський центр реконструкції і розвитку, Україна
  • Джерело фінансування: Програма RITA – Зміни в регіоні, що фінансуються з коштів Польсько-Американської Фундації Свободи та реалізується Фундацією Освіта для Демократії
  • Об’єм фінансування: 39 976 PLN
  • Термін реалізації: I – IX 2018

Опис проекту:

Чернівці – це місто з дуже багатою культурною спадщиною, де перехрещується багатовіковий вплив української, польської, румунської, єврейської, турецької, російської і німецької культур. В рамкам проекту «Відкриття скарбів спадщини м. Чернівці» спільно з мешканцями будуть створені 3 квести – непозначені траси, якими здійснюється мандрівка, з використанням віршованої інструкції і загадок, що скеровують до скарбу – прихованої печатки.

Квести, то добра, перевірена часом, зокрема в Польщі, методика інтерпретації і розповсюдження місцевої культурної і природньої спадщини, яка з одного боку сприяє збереженню і охороні місцевої спадщини, а з іншої – веде до розвитку туризму, що базується на активному відкритті цікавих місць.  В рамках проекту будуть проведені творчі майстерні з мешканцями, що створять квести, які будуть  спільно допрацьовані, а далі надруковані  у вигляді листівок на польській і українській мові. Квести розповсюджуватимуться серед мешканців Чернівців, як чудова методика відкриття спадщини свого міста, серед туристів, що приїжджають до міста, а також серед інших українських інституцій і організацій, що зацікавлені розвитком квестінгу на своїй території.

Презентація проекту