Звіт про діяльність гомадської організації за 2019 рік

У 2019 році ГО Буковинський центр реконструкції і розвитку здійснював свою діяльність у таких напрямках:

 • Розробка проектних пропозицій для участі у грантових програмах Європейського Союзу та місцевих фондів;
 • Проведення щомісячного аналізу фінансового ринку Чернівецької області для партнера організації кредитної спілки «Наші люди»;
 • Моніторинг та супровід проектних пропозицій, що були подані у попередньому періоді та проходили стадії оцінки та переговорні процедури у 2019 році;
 • Реалізація проектів за підтримки грантового фінансування ;
 • Встановлення партнерських зв’язків із органами влади прикордонних регіонів Словаччини.

Загалом протягом 2019 року розроблено та подано проектні пропозиції на конкурси Програми Кусаноне (Посольство Японії), Програма транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014 – 2020, Програма Українського культурного фонду.

Також Буковинським центром реконструкції і розвитку успішно пройдено 2-ий етапи оцінки транскордонних проектів Спільної операційної програми Румунія – Україна 2014-2020. Два інфраструктурних проекти, розроблені нашою організацією, отримали високу оцінку та на даний момент знаходяться на етапі контрактації. Це проекти:

 1. «Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону».

Проект передбачає м’які заходи для підвищення кваліфікації лікарів, а також реконструкцію і оснащення приміщень хірургічного відділення Міської дитячої клінічної лікарні м.Чернівці  із будівництвом термобоксу для створення відділення екстреної медичної допомоги.

 1. «Удосконалення транспортної інфраструктури у транскордонному районі Чернівці – Сучава (Шепіт – Ізвоареле Сучевей)».

Проект передбачає розробку Спільної стратегії щодо впровадження екологічно дружнього транспорту в прикордонних областях Україна та Румунії, а також будівництво дороги на частині від центру села Шепіт до КПК Шепіт. Загальна довжина: 2 км. Роботи включають оновлення 12-метрового мосту через потік Андреківський.

У вересні – грудні 2019 року Буковинським центром реконструкції і розвитку було реалізовано проект «Фінансова грамотність для громад» за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації. В рамках проекту проведено 8 тренінгів у різних районах Чернівецької області.

В рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014 – 2020 здійснено партнерські візити до міст Словаччини Вашарошнамень та Вельке Капушани для обговорення майбутніх можливих проектів та встановлення партнерських відносин.

RECENT POSTS
Recent Comments
  Реклама

  Интернет реклама УБС