Завдання Проекту підвищення якості фінансового персоналу в регіоні; мотивування економічної активності в сільських регіонах через створення локальних фінансового-консультаційних центрів; збільшення кількості і диверсифікації фінансових послуг; залучення регіональної адміністрації до екстенсивного розвитку фінансового ринку в регіоні. Стратегічна ціль Проекту – дії після реалізації Проекту мають стати базою для подальшого розвитку нового фінансового мислення мешканців сільських районів …
24-25 квітня 2010 року у Чернівцях відбулася Підсумкова тристороння конференція, присвячена розвитку співпраці громадськості у регіоні Україна-Молдова-Румунія. Основною метою конференції є оцінка ініціативи розвитку співпраці громадськості в регіоні Україна-Молдова-Румунія, що підтримувалася трьома фондами Інституту Відкритого Суспільства в цих країнах (Схід-Схід: партнерство без кордонів, Україна, Фонд Сороса-Молдова, Фонд відкритого суспільства-Румунія) з метою просування демократичних цінностей та …
Партнери проекту: Торгово-промислова палата Сучавського повіту, відділ туризму Чернівецької державної адміністрації, Хотинська районна рада, Хотинська міська рада, Буковинський центр реконструкції і розвитку, Хотинська районна громадська організація «Центр Євроінтеграції» Основні дії проекту: Дія 1. Старт проекту Дія 2. Проведення комплексного дослідження туристичного потенціалу історико-архітектурних об’єктів Чернівецької області і стан їх фактичного використання. Дія 3. Представленн я …
В квітні 2011 р. розпочав свою роботу тристоронній транскордонний проект “Створення транскордонної мережі екологічного землеробства EcoAgriNet, який фінансується Європейським Союзом, в рамках Спільної операційної програми “Румунія — Україна — Республіка Молдова 2007-2013” (перший конкурс проектів, 3 пріоритет “People to people”). Аплікантом по даному проекту є молдовська громадська організація “Кутезаторул” (м. Фалешть, Республіка Молдова). Українським партнером …
Обґрунтування актуальності проекту. З другої половини ХХ століття наука стає четвертою продуктивною силою і через інновації відіграє вирішальну роль в динаміці та конкурентоспроможності провідних економік світу. Україна після корінних соціально-економічних трансформацій за роки незалежності опинилась осторонь цього процесу. Основні причини: нерозвинуті зв’язки науки і бізнесу, слабка інституційна підтримка інновацій. Ці проблеми характерні і для Чернівецької …
У вересні 2010 року у видавництві БукРек Буковинський центр реконструкції і розвитку за фінансування Німецького Товариства Технічного співробітництва (GTZ) видав друком «Інноваційний каталог Чернівецької області». В нього були внесені пропозиції та запити винахідників, підприємств, установ і організацій щодо інновацій, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, наукових відкриттів, ноу-хау, а також інформацію про посередників в інноваційній сфері …
В квітні 2012 року розпочав свою роботу проект “Енергоефективний дитячий садок в місті Новоселиця”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, в рамках Програми “Підтримка впровадження Української енергетичної стратегії у сфері енергетичної ефективності та відновлювальних енергетичних ресурсів” (Конкурс “Підтримка енергоефективних заходів в малих містах України”). Аплікантом по даному проекту є громадська організація “Буковинський центр реконструкції …
Ціль пріоритету. Сприяння більшій співпраці між людьми та громадами, що проживають на транскордонній території. Локалізація проекту. Україна, Чернівецька область/Румунія, Сучавський повіт/Республіка Молдова, Кишинів. Тривалість проекту. 12 місяців. Сума гранту, що надається ЄС. 148 482,00 EUR Цілі проекту. Загальна ціль запропонованого проекту – зменшення ізоляції людей з вадами зору в межах цільової території (Чернівецька область, Сучавський повіт та Кишинів) шляхом створення …
Головною метою проекту є покращення екологічної ситуації у транскордоннихбасейнах річок Прут і Дністер за рахунок впровадження інноваційних підходівочищення стічних вод і модернізації управління стічними водами в Чернівцях іДрокії. Тривалість проекту 22 місяці, бюджет складає 1 159.190,00 євро, сума фінансування ЄС – 1 043.040,00 євро, що складає 89,98% від бюджету проекту. Суть проекту полягає у реконструкції двох горизонтальних …
З 19 грудня 2013 р. на території Чернівецької області (Україна), Сучавського повіту (Румунія) та Дрокійського району (Республіка Молдова) розпочався проект транскордонного співробітництва «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії», код MIS-ETC: 1535. Виконавцями проекту є Чернівецька міська рада (м. Чернівці, Україна), у співпраці …
Input your search keywords and press Enter.