Буковинський центр реконструкції і розвитку

Транскордонна мережа екологічного землеробства «EcoAgrinet 2»

27 Лютого, 2015
admin

1347284885bВ жовтні 2013 р. розпочав свою роботу тристоронній транскордонний проект “Транскордонна мережа екологічного землеробства EcoAgriNet 2”, який фінансується Європейським Союзом, в рамках Спільної операційної програми “Румунія — Україна — Республіка Молдова 2007-2013”. Аплікантом по даному проекту є молдовська громадська організація “Кутезаторул” (м. Фалешть, Республіка Молдова). Українським партнером в цьому проекті виступає Буковинський центр реконструкції і розвитку” (Чернівці), який має великий досвід у впровадженні такого роду проектів. Проект розрахований на 18 місяців. Загальна ціль проекту Підвищити взаємодію між фермерами та постачальниками екологічних сільськогосподарських послуг в сферістимулювання і розвитку органічного сільського господарства в прикордонній зоні Конкретні цілі: 1.Зміцнення потенціалу мережі транскордонного екологічного землеробства для сприяння розвитку органічногосільського господарства; 2. Розвивати навички фермерів в області органічного сільського господарства; 3.Поширення інформації та обізнаності про органічні продукти в транскордонному регіоні Цільова група:

  1. Дрібні фермери з сільськогосподарськими землями площею до 10 га: з Республіки Молдова-156 фермерів, повітів Ботошань,Яси, Васлуй і Галац (Румунія) -48 фермерів; Чернівецька область, Україна-48 фермерів;
  2. НГО члени національної федерації АГРОінформ в сільських населених пунктах Республіки Молдова -18 організацій, 4 НГО зповітів Ботошань, Яси, Васлуй, Галац, (Румунія) і 1 НГО з Чернівецької області, Україна;
  1. Місцеві державніадміністрації: 4 відділеннясільськогосподарськогоконсалтингувідповітівБотошань, Яси, Васлуй, Галац, (Румунія), районна РадаФелешть, 12МПУз РеспублікиМолдоваі4МПУзЧернівецькоїобласті, Україна.

Очікувані результати: 2000 фермерів поінформовані про можливості збуту сільгосппродукції і можливості працювати із споживачами, 252 фермерів з розвиненими навичками в галузі органічного сільського господарства; 6000 осіб які отримали інформацію про проект; створення асоціації виробників органічних продуктів в регіоні Фелешть; Зміцнення робочої продуктивності у розвитку сільського господарства;Споживачі інформовані і сенсибілізовані про важливість використання екологічних сільськогосподарських продуктів. Головні заходи: Група заходів 1. Проектний менеджмент; Група заходів 2. Діяльність щодо зміцнення потенціалу мережі транскордонного екологічного землеробства; Група заходів 3. Розвиток навичок фермерів в області органічного сільського господарства; Група заходів 4. Сенсибілізація та інформаційна кампанія.

Leave a comment

RECENT POSTS

Recent Comments

    Archives

    CATEGORIES

    Meta

    Реклама


    Интернет реклама УБС