В жовтні 2013 р. розпочав свою роботу тристоронній транскордонний проект “Транскордонна мережа екологічного землеробства EcoAgriNet 2”, який фінансується Європейським Союзом, в рамках Спільної операційної програми “Румунія — Україна — Республіка Молдова 2007-2013”. Аплікантом по даному проекту є молдовська громадська організація “Кутезаторул” (м. Фалешть, Республіка Молдова). Українським партнером в цьому проекті виступає Буковинський центр реконструкції і розвитку” (Чернівці), який має великий досвід у впровадженні такого роду проектів. Проект розрахований на 18 місяців. Загальна ціль проекту Підвищити взаємодію між фермерами та постачальниками екологічних сільськогосподарських послуг в сферістимулювання і розвитку органічного сільського господарства в прикордонній зоні Конкретні цілі: 1.Зміцнення потенціалу мережі транскордонного екологічного землеробства для сприяння розвитку органічногосільського господарства; 2. Розвивати навички фермерів в області органічного сільського господарства; 3.Поширення інформації та обізнаності про органічні продукти в транскордонному регіоні Цільова група:
- Дрібні фермери з сільськогосподарськими землями площею до 10 га: з Республіки Молдова-156 фермерів, повітів Ботошань,Яси, Васлуй і Галац (Румунія) -48 фермерів; Чернівецька область, Україна-48 фермерів;
- НГО члени національної федерації АГРОінформ в сільських населених пунктах Республіки Молдова -18 організацій, 4 НГО зповітів Ботошань, Яси, Васлуй, Галац, (Румунія) і 1 НГО з Чернівецької області, Україна;
- Місцеві державніадміністрації: 4 відділеннясільськогосподарськогоконсалтингувідповітівБотошань, Яси, Васлуй, Галац, (Румунія), районна РадаФелешть, 12МПУз РеспублікиМолдоваі4МПУзЧернівецькоїобласті, Україна.
Очікувані результати: 2000 фермерів поінформовані про можливості збуту сільгосппродукції і можливості працювати із споживачами, 252 фермерів з розвиненими навичками в галузі органічного сільського господарства; 6000 осіб які отримали інформацію про проект; створення асоціації виробників органічних продуктів в регіоні Фелешть; Зміцнення робочої продуктивності у розвитку сільського господарства;Споживачі інформовані і сенсибілізовані про важливість використання екологічних сільськогосподарських продуктів. Головні заходи: Група заходів 1. Проектний менеджмент; Група заходів 2. Діяльність щодо зміцнення потенціалу мережі транскордонного екологічного землеробства; Група заходів 3. Розвиток навичок фермерів в області органічного сільського господарства; Група заходів 4. Сенсибілізація та інформаційна кампанія.