В рамках проекту транскордонної співробітництва Спільної операційної програми « Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013» — «Центр спільної підтримки бізнесу – сприяння розвитку підприємництва в транскордонному просторі» (Instrument for fostering development of entrepreneurship in Ro-Ua-Md cross-border area (Jo.B.S. Center)”), код MIS-ETC: 1934, Буковинський центр реконструкції і розвитку (м. Чернівці), в якості партнера проекту, 26-29 січня 2015 р. організував 4-денний безкоштовний тренінг під назвою “Фінансовий менеджмент”, призначенийпідприємцям, керівникам та працівникам підприємств.
Протягом чотирьох днів представники бізнесового середовища і підприємці, які пройшли попередній відбір, мали можливість покращити свої лідерські навички під наставництвом висококваліфікованих тренерів, які отримали тренінгові навички за кордоном.
Основна мета проекту полягає в підтримці і консолідації бізнес середовища в транскордонному регіоні, через просування економічних партнерств і використання інноваційних рішень, з метою розвитку малих і середніх підприємств регіону. Проект присвячений малим і середнім підприємствам, які діють в транскордонному регіоні трьох країн, а також підприємцям та їх працівникам.
Виконавцями проекту є Сучавська торгово-промислова палата (Румунія), у співпраці з Буковинським центром реконструкції і розвитку (м. Чернівці, Україна), Бельцьким державним університетом ім. Алеку Руссо (Республіка Молдова) і Асоціацією регіонального і економічного розвитку ”ADER” (Румунія). Проект впроваджується в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013» (загальна вартість проекту становить 1.439.713,00 євро а частка гранту ЄС – 1.295.741,70 євро). Тривалість проекту складає 22 місяці.
Відбір тематики курсів відбувся під час воркшопу “Професійна підготовка і стратегічне партнерство — можливість для економічного розвитку транскордонного регіону Румунія — Україна — Республіка Молдова”, який мав місце 23 квітня 2014 р. в Чернівцях. Перед проведенням даної робочої зустрічі методом анкетування підприємців Чернівецької області було обрано 13 найбільш цікавих тематик тренінгів, а на самому заході з них було обрано шість тем для проведення навчання.